Полковника з Черкащини звинуватили у крадіжці 200 літрів бензину (відео)

04 вересня 2015, 10:46

http://podrobnosti.ua/media/videos/2015/9/2/podrobnosti-za-2015-09-02-2000_a9f87ce6fe5b5c3f4699716bdc89c338.mp4

Погорів на октані один з військових у Черкаській області. Не зміг встояти перед бензиновим спокусою. Скільки відлив у держави і як заплатить за злочин - інформують Подробности.

Восьма ранку, будівля суду в райцентрі Чигирин. Саме тут повинні судити полковника Ковальчука. Але з будівлі зі стосом документів виходить військовий офіцер.

Руслан - юрист центрального управління військової служби правопорядку. Приїхав на судове слухання у справі командира черкаської ВСП. Керівництво викрило його у привласненні армійського палива - 200 літрів бензину.

"Протокол, що стосується адміністративного правопорушення, ним підписаний. Є докази, є відповідні матеріали, які направлено на розгляд до суду", - говорить Руслан Коваленко, юрист центрального управління військової служби правопорядку.

Ось тільки про те, що сам суд перенесли в інше місце - юристу ніхто не повідомив.

"Від Ковальчука надійшло про направлення матеріалу про адміністративне правопорушення за підсудністю у Соснівський районний суд", - говорить Наталя Барановська, прес-секретар Чигиринського районного суду.

За протоколом, який склали на Ковальчука, він розрахувався паливом з волонтерами. За будівництво пересувної лазні для частини. Її робили ось на цій пилорамі. Власник від спілкування на камеру відмовився. Але в особистій розмові запевнив: ні грошей, ні бензину з військових не брали - все робили безкоштовно.

А ось один із підлеглих полковника Ковальчука говорить інше. В цілях безпеки - боєць попросив не показувати його обличчя.

"Було віддано наказ відвезти бензин в село Медведівка для використання його для своїх особистих цілей. Наскільки я знаю, то, начебто, отримав собі дошки, які він вивіз для своїх цілей.

Поки військовий юрист з'ясовував у Чигирині, чому його не попередили про перенесення засідання, полковника Ковальчука успішно судили... в Черкасах.

"Справа сьогодні розглядалася в 10:00. Результат я не можу сказати, тому що суддя в нарадчій кімнаті по іншій справі, справи у мене немає", - говорить помічник судді.

З самим полковником Ковальчуком поспілкуватися не вдалося. У військовій частині, де він служить, нам цілий день твердили про його надзвичайну зайнятість.

Завтра військовий юрист зможе ознайомитися з рішенням черкаського суду. Якщо Феміда визнала Ковальчука винним, командир відбудеться 10 добами гауптвахти. Якщо ні - центральне управління ВСП подасть апеляцію.

Поділитись

Коментарі

Вгору