Уманчанка, яка брала участь у проекті “Король десертів”, підкорюватиме нові вершини кондитерського мистецтва

18 листопада 2018, 09:26

Уманчанка, яка брала участь у проекті "Король десертів", підкорюватиме нові вершини кондитерського мистецтва

Не так давно 23-річна Марина Собко з Умані потрапила до вісімки кращих кондитерів України, за версією проекту “Король десертів” телеканалу "1+1", пише "Громадське Умань".

Тоді ж Марина поділилася власною мрією: представляти Україну на чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва у Франції в 2020 році. І ось така бажана поїздка стала на крок ближче – уманчанка у фіналі першого відбіркового туру національного чемпіонату України серед жінок.

Наступний вирішальний етап відбору відбудеться 28 грудня. Із 12 претендентів на першість лишиться лише 8, які будуть брати участь у чемпіонаті України.

- Чемпіонат дуже серйозний і відповідальний, дуже складний і справедливий. Тільки кращі із кращих займуть місця членів журі і строго судитимуть учасників, – розповідає кондитер.

Усі учасники отримали завдання: представити на огляд скульптуру із шоколаду. Саме цей конкурс вирішить долю творців солодкого мистецтва.

- У мене на підготовку є місяць. Місяць, щоб створити кращу скульптуру. Поки я не можу сказати, що це буде, але скажу інше: я намагатимусь зробити її максимально креативною, незвичною і стильною, - зазначила Марина Собко.

Уманчанка, яка брала участь у проекті "Король десертів", підкорюватиме нові вершини кондитерського мистецтва

Варто зауважити, що разом із Мариною за першість боротиметься її старша сестра Тамара Собко.

- Конкуренції між нами абсолютно немає. Сестра навпаки дуже рада за мене, що я в 12-ці. Насправді все буде дуже цікаво, але вибір залишається за суддями. Ми максимально виявимо свою майстерність. Якщо чесно, ми в такій ситуації вперше, але, не дивлячись ні на що, ми завжди підтримуємо одна одну. Мені морально легше, коли я відчуваю підтримку сестри, тим більше, коли вона поряд, – розповідає Марина Собко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору