Умань – це мекка секс-туризму для хасидів, – пише ізраїльська газета

27 вересня 2015, 10:00

366712

Українське місто Умань, що в Черкаській області, став справжньою меккою секс-туризму для ізраїльських хасидів.

Експлуатація жриць кохання йде мало не в промислових масштабах. Оборот секс-індустрії становить сотні мільйонів шекелів на рік, інформує "Прочерк" з посиланням на ІНФОРМАТОР.

За даними видання, в єврейський новий рік Рош ха-Шана і на свято Суккот сотні тисяч ізраїльських хасидів прагнуть потрапити в невелике українське містечко Умань – на могилу рабі Нахмана. Кожен хасид вважає своїм обов’язком хоч раз у житті побувати на місці священного поховання і відспівати молитву родоначальнику брацлавського хасидизму.

Паломники-хасиди прилітають в Умань, щоб відсвяткувати новий рік на могилі свого духовного наставника раббі Нахмана.

За останні 15 років Умань стала меккою для ультрарелігійних євреїв усього світу. Щорічно сюди прилітають близько чверті мільйона хасидів. Багато хто з них для того, щоб здійснити цю поїздку, беруть кредити в банках або займають гроші у друзів. Тиждень в Умані коштує в середньому близько 1700 доларів.

Але виявляється, в Умань спрямовуються не тільки хасиди, а й жриці кохання. Кажуть, що місцеві вже не справляються з потоком ізраїльських велелюбних чоловіків.

Один зі співрозмовників видання – 35-річний батько трьох дітей по імені Іцхак – розповів, що прилітає до Умані вже третій рік поспіль. Першим ділом він, зрозуміло, біжить на могилу рабі Нахмана, а після вечірньої молитви – на околицю міста до повій.

За його словами, спочатку до дівчат ходили лише кілька десятків прочан. Але з кожним роком кількість бажаючих поєднати приємне з корисним росло. І тепер, за словами хасида, вилилося в загальну тенденцію для всіх, хто відвідує місто. Економічна криза на Україні породила передбачуваний результат – експлуатацію жінок в промислових масштабах.

За розрахунками видання, оборот секс-індустрії в Умані становить сотні мільйонів шекелів на рік. Причому більша частина сутенерів є громадянами Ізраїлю, що учуяли в Україні золоту жилу і знайшли спільну мову з місцевою злочинністю.

Коментарі

Вгору