У Черкасах з’явились три казкові дитячі майданчики (фото)

27 вересня 2015, 10:55

IMG_6736

З веселими розвагами та посмішками малюків у трьох черкаських дворах відбулося відкриття сучасних дерев’яних майданчиків. Цього разу казка завітала до дітлахів за адресами вул. Р. Люксембург 189/2 та В. Чорновола 164/1 і 162/3.

Побачити емоції дітей та їхніх батьків на свята завітав секретар, депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький. Приїхав не сам, а разом зі своєю потенційною наступницею на окрузі Оленою Вербицькою, яка вже ознайомлена з проблемами округу.

IMG_6729

З проханнями обладнати в мікрорайоні «Шкільний» ігрові зони, жителі зверталися дуже часто, говорить Олександр Романович.

- Три місяці тому ми почали проводити дитячі дискотеки у черкаських дворах, щоб подарувати радість нашим малюкам, адже в першу чергу ми повинні опікуватися саме ними, створювати для них комфортні умови. Пам’ятаю, коли я ходив у садочок, там також були дерев’яні будиночки, гойдалки, пісочниці. Я радію з того, що тепер і малюки цього мікрорайону зможуть отримувати задоволення від прогулянок надворі, - зазначив Олександр Радуцький.

IMG_6712

За словами 13-тирічного Назара, він не пам’ятає, щоб у його дворі колись був дитячий майданчик. Гратися дітям доводилося у сусідній школі або парку. Тому він дуже щасливий, що тепер місце для ігор не потрібно шукати далеко від дому.

- Ми дуже хотіли, щоб у дворі з’явились якісь гойдалки, гірки, лави, - поділився хлопець.

IMG_6742

Після відкриття дитячих майданчиків секретар міськради навідався до двох дитячих садків, щоб прозвітувати про свою роботу та роботу депутатського корпусу за рік.

Колектив та батьки вихованців дошкільних дитячих закладів № 57 та 69 радо зустріли Олександра Романовича та подякували депутатському корпусу за допомогу.

- Ми вдячні вам за ту допомогу, яку ви надали нам в підготовці до нового навчального року, зокрема , у придбанні холодильника на наш харчоблок та виділення 230-ти тисяч гривень на часткову заміну вікон. Вперше за останні роки садочки міста відчули реальну фінансову допомогу від міської ради, - подякувала вихователь Оксана.

IMG_6764

Натомість секретар міськради зауважив, що цього року вперше за існування Черкас міський голова самоусунувся від ухвалення бюджету міста.

- Ситуація, яка склалася у цьому році є трохи неадекватною. Адже , мабуть, вперше бюджет міста формували депутати разом з департаментами без міського голови, який накладав вето на голосування за виділення коштів на капітальний ремонт шкіл та дитсадків, заміну вікон. Ми долали вето. Тож лише в травні ми змогли виділити кошти на ремонти закладів освіти.

Крім того, він зауважив, що приємною новиною є те, що за довгий час у цьому році вперше було виділено такі кошти на галузь освіти.

- Я вважаю, що діти центральної частини міста не повинні відрізнятися від дітей віддалених мікрорайонів. Тому в мене була пропозиція виділити невеликі кошти, але на всі заклади освіти. Навіть на це не вистачило коштів. Але в цьому році ми розпочали ремонт 24-х садків і 18-ти шкіл.

Нагадаємо, цього річ черкаські обранці виділили 70 млн грн. на капітальні видатки, повністю забезпечивши зарплатою освітян.

Вгору