У власність Міноборони повернуто землю в центрі Черкас вартістю понад 2 мільйони гривень

27 квітня 2018, 09:59

Військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України здійснюється постійний контроль стану виконання судових рішень, ухвалених за позовами військової прокуратури на користь держави, в тому числі й у сфері земельних відносин.

Так, сьогодні, 26.04.2018 року військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України у ході здійснення контролю стану виконання судового рішення у сфері земельних відносин забезпечено реальне виконання рішення господарського суду Черкаської області від 24.10.2017.

Справу було відкрито за позовом військового прокурора Черкаського гарнізону в інтересах держави в особі Квартирно-експлуатаційного відділу  м. Біла Церква до товариства з обмеженою відповідальністю про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки земель оборони.

Наразі земельна ділянка площею 0,2619 га та вартістю 2 мільйони 334 тисячі гривень, яка розташована в центральній частині  м. Черкаси, повернута  у власність українського оборонного відомства для подальшого використання за призначенням.

 За інформацію військової прокуратури Черкаського гарнізону.

Коментарі

Вгору