У Черкасах відбудеться тендер на поточний ремонт доріг

27 квітня 2018, 09:30

За 2-3 тижні у обласному центрі стартує поточний ремонт доріг. Тендер на ці роботи буде проведено вже найближчим часом. Загалом на ці потреби у бюджеті передбачено 18 мільйонів гривень. Про це розповів директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Танюк.

- Першочергово ми плануємо відремонтувати шляхопровід на проспекті Хіміків, по-друге бульвар Шевченка від Б.Вишневецького до Університетської. Також заасфальтуємо перехрестя Сагайдачного та Симиренка. Вже відремонтовано поворотне кільце на Іллєнка і сама вулиця Іллєнка до Амброса, тому що люди скаржилися, що тролейбус уже не може там на кільці розвертатися. Це великі ділянки. Дрібні ділянки також поступово будемо ремонтувати, - зазначає Сергій Танюк.

Директор департаменту ЖКК висловив сподівання, що депутати після завершення першого фінансового півріччя знайдуть змогу ще довиділити кошти, щоб до зимового періоду можна було відремонтувати якомога більше автошляхів. Що стосується капітального ремонту доріг, то цьогоріч, найімовірніше, буде відновлено дві вулиці – це Симиренка і Пастерівська.

За повідомленням прес-служби ЧМР.

 

гость сказав:

Симиренківська та Сагайдачного в жахливому стані. Таке відчуття що міські депутати не машинами їздять, а гвинтокрилами. А тенедери потрібно було проводити взимку. А то всю весну та літо будемо їздити по ямам, а коли підуть дощі та випаде перший сніг, розпочнемо ремонт. Живий приклад в.Смілянська

Сергей сказав:

На конец-то добрались до Пастеровской, а то по Громова(Зализняка) уже очереди из машин стоят из-за загруженности! Хотя- не факт, что сделают, как говорится заложен кошторыс, а денег нет!

Вгору