У тебе 15 хвилин, щоб виїхати з міста”, або Конкуренція по-черкаськи

30 жовтня 2019, 14:32

Нещодавно ми писали, що в Черкасах почав працювати новий сервіс виклику авто таксі.

Проте, виявилося, що невстановлені на цей час особи, які називали себе “місцевими таксистами”, замість того, щоб розібратися в деталях роботи сервісу OnTaxi, та замість конкуренції на рівні сервісу, звикли робити, як в 90-х: погрожувати розправою та побиттями.

Зазначені особи здійснили хибний виклик, заблокували зелений Porsche Cayenne та вимагали від водія вийти, погрожували фізичною розправою та знищенням авто, мотивуючи це тим, що водій представляє сервіс, який вони вважають конкурентом. На місці інциденту було близько 30 осіб, які діяли організовано.

На місце інциденту була викликана поліція, яка склала протокол, за яким водій Porsche мав сплатити штраф 255 грн за те, що нібито не пропустив пішохода (одного з тих, хто заважав проїзду та вимагав вийти “поговорити”).

Проте факт блокування авто та погроз водієві Porsche у поліції чомусь питань не викликав, - зазначають у сервісі.

Сервіс OnTaxi просить усіх свідків надати будь-яку інформацію щодо інциденту для припинення та унеможливлення надалі свавілля, від якого втомилося наше суспільство. Якщо читачам щось відомо про подібні дії, адміністрація OnTaxi просить звертатися у соцмережах або у службу підтримки.

Повну інформацію з відеореєстратора, де зафіксовані обличчя та номери авто, а також інформацію стосовно хибних замовлень сервіс готовий надати керівництву Головного управління Національної поліції в Черкаській області для об’єктивного розгляду. Наведеним вище обставинам мають дати оцінку правоохоронні органи.

Водночас, сервіс OnTaxi продовжує працювати в Черкасах, незважаючи на обставини.

Коментарі

Игорь Ткаченко сказав:

Боже, и это в моем родном городе (

Юрий сказав:

А зараз ми подивились відео про те, як динозаври боролись з еволюцією. Але тут два варіанти: або адаптуйтесь, або вимирайте

Андрій сказав:

Тут актуальніше порівняти, тут чужак заїхав на не свою територію, а місцеві дають поняти що він тут не потрібний..

Денис сказав:

ужас, как на диком западе

Олег Зинкевич сказав:

Ось воно реальне обличя наших Чухас. Соромно!
НЕдивний приклад того, що в Черкассах нема ні розвитку, ні прогрессу.
А ще, оця туполоба борзота возить наших жінок і наших дітей по місту на своїх корчах. Вам не стрьомно!?

Виктор сказав:

Быдлота

Руслан сказав:

Вот же пи…ы, таких нужно жечь вместе с машинами. 30 человек сыкунов, приедут парни с Харькова, будете как обычно молить о пощаде и перекидывать друг на друга

Игорь сказав:

а полиция походу за одно с этими таксистами динозаврами, надоело это

Вгору