OnTaxi відтепер і в Черкасах

24 жовтня 2019, 19:00

OnTaxi відтепер і в Черкасах

Сьогодні в нашому місті розпочав роботу сервіс виклику авто OnTaxi. Головними його перевагами є кешбек 5% (повернення грошей на бонусний рахунок в додатку) за поїздки. Їх можна буде використати для оплати поїздок. Також розраховуватися можна готівкою та карткою. 

Після виклику авто можна прямо на карті в додатку дивитися, як воно їде до Вас. 

До речі, поки сервіс тільки починає роботу в нашому місті, діє спеціальна акційна пропозиція - вартість поїздки в класі “Стандарт” починається від 29 грн і включає подачу авто та 1 км шляху. 

Замовити авто зараз можна у двох класах: стандарт та універсал. Далі планується також додати класи комфорт, економ, бізнес та інші. 

Крім того кожен клієнт може проїхатися на промо-авто компанії - Porsche Cayenne. Спеціально його викликати неможливо, бо водій приймає замовлення випадковим чином. Вартість поїздки при цьому не змінюється.

Цей сервіс працює на ринку України вже три роки, і за цей час компанія встигла представити свої послуги на ринку 8 міст, у тому числі в Києві, Харкові, Сумах, Полтаві, Вінниці, Одесі, Запоріжжі та Дніпрі. Викликати авто можна через додаток OnTaxi, за номером 2000 або через сайт: https://ontaxi.com.ua/cherkasy

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору