У Смілянському районі відсьогодні розпочато ремонт доріг

03 липня 2018, 22:27

В Дорожньому фонді Черкаської області заплановано ремонтів на 391451,3 тис. грн. Станом на сьогодні вже виконано робіт на дорогах місцевого значення на 30 млн грн, пише Вичерпно з посиланням на заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва.

На даний час оголошено 115 процедур відкритих торгів на суму 370,8 млн грн, з них відбулося 33 процедури на загальну суму 81,8 млн грн. Укладено 27 договорів на суму 70 млн грн.

Сьогодні в м. Сміла розпочинаються ремонтні роботи за рахунок Дорожнього фонду.

- На жаль, дійсно з запізненням проходять тендерні процедури, але це пов‘язано з тим, що райони затягнули процес виготовлення кошторисної документації на свої дороги. Ми не зупиняємось — роботи будуть виконані в повному обсязі. Райони, які затримали процес виготовлення кошторисної документації: Городищенський, Чорнобаівський, Монастирищенський, Маньківський, Звенигородський, Тальнівський, Кам‘янський та Смілянський, — прокоментував чиновник.

Володимир сказав:

Нам обридли ваші ” на сьогодні вже виконано робіт на дорогах місцевого значення на 30 млн грн”. Нам потрібно щоб усі дороги були в хорошому проїздному стані. Скоро вибори, хто буде вибирати владу яка бреше і не виконує своїх обов’язків ???

vasyl сказав:

Залишками дерибану виділених коштів залатають як-небудь на час жнив, щоб не розтратити зерно при вивезенні в порти – це вже відпрацьована технологія. А перед виборами всі як один будуть кричати про любов до безтями до України, хоча, по факту, лише непристойні пестощі, нажаль….

Козак сказав:

Брехунів і хапуг на гіляку!!!

Вгору