У Смілі відбулася зустріч двох поколінь правоохоронців “міліції” та “поліції”

21 грудня 2017, 20:53

Начальник Смілянського відділу поліції Сергій Іванович Власенко та особовий склад відділу сьогодні, 20 грудня, в День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України, привітали пенсіонерів, які колись працювали в Смілянському відділі. Про це повідомила Олена Хоруженко, пише "Сміла".

На зустрічі говорили на різні теми і почули багато цікавих розповідей, курйозних моментів і смішних історій від ветеранів, які відбувались з працівниками, ще тоді, міліції. 

«Головною метою виступу ветеранів, на мою думку, було довести до молодого покоління поліцейських те, що обрана дорога – служба в поліції – нелегка, але ми маємо служити і будувати безпечне життя майбутніх поколінь, як вони в свій час. Сьогодні «міліція» – це історія! Але люди, які в ній працювали – це кладезь знань і досвіду, адже вони передавали свій досвід роботи наступним поколінням для того, щоб ми не повторювали їх помилок, а лише навчались на позитивному досвіді і досягненнях», пише пані Олена.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору