У селі на Звенигородщині агресивні бджоли повбивали домашніх тварин та травмували дитину

20 червня 2024, 18:38

Жителі села Майданівка Звенигородської громади вже кілька років потерпають від бджолиного терору. Потерпілі розповідають, що власники пасіки мешкають у Звенигородці, а до свого обійстя в Майданівці, де розташували вулики, навідуються рідко.

Про це розповідають на сторінці Звенигородської міської ради.

Люди скаржаться, що впродовж дня, коли бджоли активні, часто не можуть навіть вийти у двір, а всі городні роботи мусять виконувати або геть вдосвіта, або вже пізно ввечері. Від агресивних комах часто потерпають літні люди та діти. Сусіди розповідають, що одна дитина навіть потрапила через них до лікарні.

"За колективними зверненнями жителів Майданівки, неодноразово намагалася втрутитися у проблему налагодження добросусідських взаємин міська рада. Пасічників навіть змусили облаштувати паркан висотою більше 2,5 метра, як того вимагають ветеринарно-санітарні норми. Але результату це не дало", - йдеться у дописі.

Найбільше дістається домашнім тваринам. У жителів села, які є сусідами горе-пасічників, наразі жодної живності в дворі не залишилося. Кролі, кури й навіть собака загинули через укуси бджіл. Дехто навіть останній десяток курей мусили віддати знайомим, які мешкають на іншій вулиці, щоб птицю не добили бджоли.

"Порозумітися сусіди з власниками пасіки не можуть. Останні не йдуть на контакт, знаходять безліч відмовок. Й навіть, коли їх просили приїхати в село та зустрітися з комісією міської ради, щоб оглянути пасіку й можливо встановити першопричину проблеми, отримали категоричну відмову та посилання на надзвичайну зайнятість", - кажуть у міськраді.

Зважаючи на все це, зокрема й завдані сусідам збитки, всі матеріали зібрані в ході роботи комісії міської ради передані до поліції. Тепер жителі Майданівки вимагатимуть, щоб проблемну пасіку взагалі перенесли в інше місце, де вона нікому не заважатиме.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору