У родини АТОвця з Черкащини, яка жила у землянці, народився син (фото)

14 вересня 2016, 12:16

1

10 вересня дружина відомого по новоселицькій землянці "айдарівця" Олега Савранського Ольга народила первістка Ярослава, пишуть Вісті Черкащини.

Хлопчик народився о 4-ій ранку. Вага – 3кг 250г, ріст – 50 сантиметрів. Ім’я обирав Олег.

"Сказав: якщо хлопчик, то буде Ярослав, якщо дівчинка – Ярослава". На жаль, через роботу (працював у нічну зміну на елеваторі) Олег не зміг бути присутнім на родах. Але я його заспокоїла: Не хвилюйся, зате я там точно буду. Уже приїжджав, щасливий, усе, як і має бути," ─ розповіла молода мама.

4

На запитання "Як проходила вагітність?" Оля тільки засміялася: "Чудово проходила! Я до останнього дня працювала – то помідори крутила, то на городі поралася, то прибирала, учора ще бур’ян полола. Родила за 10 хвилин, хоч підготовка до родів тривала довгенько. Дуже чуйно до мене поставилась акушерка, втішала, заспокоювала. Та й лікарка молодець. Лежу в окремій палаті, мабуть, через те, що жінка "айдарівця", за пологи поки що нічого не платила. Думаю, що й не доведеться, адже перед родами мені пояснювали, що у Катеринополі родичів учасників АТО, як і самих учасників, лікують безкоштовно".

2

Щасливі батьки 13 вересня забрали свого первістка додому.

"Я страшенно рада, що їду додому. Три дні в лікарні після родів ─ це може й добре, але вдома краще. Тим паче, що в пологовому зараз якісь проблеми з водою. Не було не тільки гарячої, а й холодної. Слава Богу, що ми встигли зробити основний ремонт. Дякую небайдужим людям за підтримку й допомогу. Особливо за кухонну плиту й дитячу коляску, що мені подарували. Саме про такі я й мріяла! Тепер знаю: мрії збуваються! Все ж найбільша мрія - в Олега на руках!" ─ поділилася враженнями молода мама.

3

Нагадаємо, що "айдарівець" Олег Савранський минулу зиму провів разом із вагітною дружиною у власноруч спорудженій землянці, оскільки іншого житла у них не було. Ця подія викликала широкий резонанс у ЗМІ.  Після цього Савранським пообіцяли допомогти придбати будинок. Слово ніби й дотримали, але документів на хату й досі у молодої сім’ї немає. Справа затягується через бюрократичну тяганину.

Поділитись

Коментарі

Вгору