У катеринопільській лікарні АТОвців і їхніх рідних лікують безкоштовно

11 серпня 2016, 12:42

мед

У Катеринопільській райлікарні діє спеціальна програма безкоштовного лікування учасників АТО та їх сімей, інформують Вісті Черкащини.

Про це розповіла дружина "айдарівця" Олега Савранського Ольга, що перебуває на 8-му місяці вагітності:

"Для мене стало приємною несподіванкою, коли моя лікарка Ольга Назаренко попередила, щоб ми не витрачались на підготовку до родів. Усе необхідне придбає лікарня. Від мене вимагається лише постільна білизна й халат, хоча Ольга Василівна сказала, що, за необхідності, можуть і це придбати".

Детальніше про цю програму розповідає лікар Ольга Назаренко.

"Так, є така програма. Але вона націлена не тільки на пологи, а взагалі на лікування АТОвців та їхніх сімей. У Катеринополі є благодійний фонд, куди місцеві підприємці та просто небайдужі люди перераховують кошти. Спершу більшість із них йшло на гуманітарну допомогу, що переправлялась у зону АТО, а тепер ці ж кошти використовують на допомогу сім’ям наших героїв. Шкода, що інколи пацієнти замовчують своє відношення до АТО або ж свою приналежність до родин учасників. Через їхню скромність, буває, ми про це дізнаємось уже після виписки. А це дуже важлива й заслужена для них допомога. Звичайно, наш резерв не безлімітний, щомісяця поступає то 20, то 40 тисяч, але цих грошей достатньо, щоб придбати основний пакет ліків або ж допомогти з’явитися на світ немовляті нашого захисника", ─ розповіла Ольга Василівна.

Коментарі

Вгору