Канівська школа отримала золоту медаль на виставці-конкурсі в столиці

03 листопада 2017, 18:02

Команда Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 здобула Золоту медаль на Дев'ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Шостій міжнародній виставці «World Edu», що проходили 24-26 жовтня ц.р. у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організаторами виставки стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 585 учасників-представників різних навчальних закладів від шкіл, ліцеї, гімназій до університетів та академій із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

- Серед навчальних закладів Черкащини наше місто представляла Канівська ЗОШ №4, - говориться директор школи Ірина Верба. – До речі, кошти для участі у виставці були зібрані за допомогою акції «Збір вторинної сировини» (папір, пластик), яку провела громада школи.

Роботу виставки супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала 62 конференції, презентації, семінари, майстер-класи, панельні дискусії тощо.

- Під час проведення науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, воркшопів, відкритих уроків обговорювалися ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями удосконалення системи освіти України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці з закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструватимуться інноваційні розробки навчальних закладів, наукових установ і підприємств, - розповідають учасники виставки.

Також для учасників виставки був проведений конкурс з таких тематичних номінацій:

- Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки.

- Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій.

- Інновації в підготовці та перепідготовці педагогічних кадрів і їх адаптації до нових вимог Нової української школи.

- SТЕМ-освіта – від уроку до інновації.

- Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості.

- Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України.

- Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу.

Матеріали розглядав оргкомітет до початку виставки і дав їм якісну оцінку. Відтак, серед 7 призерів конкурсу серед команд Черкаської області Канівська ЗОШ №4 здобула Золоту медаль у в номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості».

За повідомленням Канівської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору