У Палаці молоді відкривається фотовиставка, присвячена «FORTUNA fest-2017»

27 листопада 2017, 17:32

У черкаському міському Палаці молоді буде відкрито фотовиставку, присвячену театральному фестивалю аматорських колективів «FORTUNA fest-2017», що відбувався у Черкасах у вересні цього року.

Цей захід став уже традиційним: через певний час проводити фотовиставку, яка має на меті нагадати про «FORTUNA fest-2017», про його відкриття і досягнення, про його учасників та переможців, організаторів та суддів, про його перспективи.

Цього разу на виставці будуть представлені понад 100 фотографій. На відкриття будуть запрошені учасники «FORTUNA fest-2017», його ведучі, організатори, керівники майстер-класів та члени журі – відомий режисер –постановник всеукраїнських фестивалів Лідія Пономаренко та директор й художній керівник Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру, заслужений діяч мистецтв України Петро Ластівка.

Театр-студія «ДаріМЕНа» підготував до урочистої церемонії відкриття невеличку мініатюру та кілька декламацій, зразковий танцювальний колектив Палацу молоді «Імпульс» – кілька хреографічних номерів, порадують також вокалісти Палацу. Завершиться церемонія показом фільму про «FORTUNA fest-2017»

Виставка триватиме два тижні. По її закінченні усі фото, представлені на виставці, будуть роздаровані гостям.

Запрошуємо журналістів до висвітлення події. Відкриття виставки відбудеться 29 листопада о 18.00 у Палаці молоді.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору