У Черкасах дали “зелене світло” будівництву сміттєпереробного заводу

27 листопада 2017, 18:01

23 листопада Черкаська міська рада з другої спроби проголосувала за проект інвестиційного договору про будівництво заводу з комплексної переробки твердих побутових відходів у Черкасах, пише "Інфоміст".

"За" проголосували 28 депутатів. Варто зазначити, що питання на сесії розглядалось двічі. З першої спроби проект не підтримали. Ідеться про співпрацю з компанією "Еко-Баік". Згідно з проектом договору, міська рада обіцяє віддавати підприємству протягом 25 років усі тверді побутові відходи.

Завод збираються збудувати на території колишнього "Хімволокна" (просп. Хіміків, 74). Орієнтовний розмір інвестицій, які будуть залучені “Еко-Баіком” на будівництво і введення в експлуатацію заводу, становить 80 млн доларів.

Минулоріч у вересні в Черкасах відбулися громадські слухання щодо появи заводу.  Тоді учасники громадських слухань не проголосували за зведення заводу. Тоді директор підприємства Андрія Богоявленський заявив, що, попри негативне голосування черкащан на громадських слуханнях, компанія “Еко-Баік” збирається продовжувати втілювати в життя свій інвестиційний проект зі зведення сміттєпереробного заводу в Черкасах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору