У новому році черкаські вчителі отримають оновлену базу відпочинку

04 грудня 2019, 20:35

На ремонт будиночків бази відпочинку для вчителів хочуть виділити 200 тисяч гривень. А ще 50 тисяч - на зарплату працівнику, який забезпечуватиме охорону і порядок на її території.

На початку нового року освітяни Черкас отримають
можливість оздоровлюватись на своїй базі відпочинку, яка знаходиться на березі
Дніпра. Інформація про це прозвучала під час засідання Черкаського міськвиконкому.

Поки що ця база відпочинку знаходиться у оренді, але її термін спливе до кінця цього року. Тож із настанням нового, 2020-го, вона повернеться у міську власність.

Щоправда у роки, коли нею опікувались орендарі, на території бази, де раніше було три будиночки для відпочинку, спорудили  чимало незаконних приміщень. Між тим, легальні  будиночки  потребують ремонту.

Задля приведення бази до нормального вигляду виконком проголосував за пропозицію щодо виділення на ці потреби 200 тисяч гривень із міського бюджету. Ще 50 тисяч гривень планують виділити на річну зарплату для працівника, який опікуватиметься базою.

- Дякуємо тим, хто набудував там незаконних будиночків. Вони знали, що будують незаконно, і все одно будували. Нехай це буде їх внеском у розвитку інфраструктури Черкас, - прокоментував ситуацію заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору