„Демократична сокира” відкрила у Черкасах свій хаб*

04 грудня 2019, 20:02

Він розташований за адресою бул. Шевченка, 150. На презентацію офіційного офісу „Демократичної сокири“ в Черкасах прибув один із засновників політичної партії та відомий волонтер Юрій Гудименко. Презентація хабу відбулася без зайвого офіціозу та без краваток.

Гудименко зазначив, що в офісі планують проведення не лише партійних зборів, але й готові запрошувати цікавих спікерів із лекціями з найпопулярніших гострих питань сьогодення.

„Демократична сокира” вже має свої осередки не лише в Україні, але й у світі. Загалом зареєстровано17 осередків. Їхня активність є відносно різною, тому що практично усі вони працюють на волонтерських засадах.
За словами Юрія Гудименка, найактивніші – у Харкові, Сумах, Черкасах та Львові.

– Як правило, такими стають також осередки , які найближче розташовані до зони ООС, – розповів він у коментарі. – Так, просто чудово працює осередок у Краматорську. Систему осередків активно вибудовуємо по всьому світу. Там ми працюємо з діаспорою та безпосередньо з керівництвом країни, де розташована дана конкретна діаспора. Черкаси – круті, тому що ви дуже швидко проходите шлях еволюції. Наступні кроки – переселення в міську раду та обласну раду. Потім „колонізація галактики“. Все це не так цікаво, як оці перші кроки. Бажаю, щоб при вирішенні проблем свого регіону ви не втрачали відчуття, що ми живемо у світі, повному ідіотів. Давайте ставитись до цього весело, не зважати, робити своє, не прогинатися під них. Будьмо креативними і незвичайними.

Втім, відкидаючи іронію, як пріоритетне завдання для партії Гудименко визначив першочергове збереження державності України. Він також за те, аби відкинути на час усі розбіжності між політичними силами на час протестних акцій щодо капітуляції.

*- політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору