У міськраді розповіли, як студенти зможуть оплатити 50% вартості проїзду в громадському транспорті Черкас

07 лютого 2024, 15:09

У Черкасах пропонують встановити для студентів 50% оплати проїзду в громадському транспорті міста за умови пред’явлення студентського квитка.

Як студентам можна оплатити половину вартості проїзду через валідатор у коментарі Про все розповів начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

- Компанія "SMART-TICKET TECHNOLOGY" співпрацює з МТБ банком, який, відповідно, видавав картки пільговим категоріям громадян. Я думаю, що так буде й зі студентами. Хто бажатиме отримати 50% знижки, має оформити відповідну картку, як у пільговиків. Студент показує студентський квиток, йому видають картку, на якій "забивається" вартість проїзду в тролейбусі 50%. Ну, це я так думаю, що так буде, - говорить Москаленко.

Начальник управління транспорту також зазначає, що встановлення для студентів оплати половини вартості проїзду - поки що намір.

- На рік складається план регуляторних актів, якщо на початку року ми не прогнозували якесь питання, а воно виникло лише зараз, то в план вносяться зміни. Потім виконком буде голосувати за рішення про проєкт регуляторного впливу, який ще будуть розглядати та приймати пропозиції від мешканців впродовж місяця. Потім уже буде виноситися безпосередньо питання про прийняття такого рішення, - додав Віталій Москаленко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору