У лікарні прокоментували, в якому стані школярі після отруєння газом із балончиків

16 квітня 2019, 13:35

Фото - прес-служба ДСНС

Наразі у Черкаській обласній дитячій лікарні перебуває 24 дитини, вони здали аналізи і вже за кілька годин після визначення результатів дітей або відпустять додому, або ж призначать лікування. Про це повідомив головний лікар Микола Кондратський.

Нагадаємо, що вчора до лікарні госпіталізували 68 дітей. Зараз школярі у задовільному стані.

В адміністрації школи запевняють, що вони як і раніше піклуються про безпеку учнів.

- Сьогодні зустрілися з адміністрацією і обговорили це питання, годину тому зустрічалися з активом дітей 5-11 класів зараз із учителями, також на попередній перерві завуч говорила із класними керівниками. Робимо все для того, щоб уберегти дітей. Нещодавно до нас приходив офіцер поліції, який розповідав про шкоду від балончиків тощо. Ці балончики заборонені, проте, ті четверо учнів, які розпилили газ розповіли, що після того, як на території гімназії, кілька місяців тому,  затримали маньяка, то їхні батьки дали балончики «на всяк випадок», - розповів директор гімназії Сергій Саєнко і додав. -  Звичайно, що ми з ними провели роботу й пояснили, що ефекту від балончиків мало і самі ж діти від них страждають, а не нападник, є інші більш ефективні засоби захисту.

За словами директора, грубих порушень навчального процесу не було, лише на 10 хвилин затримали перерву. Поки працівники МНС проводили різні аналізи діти залишалися у класах, адміністрація інформувала учнів про те, що відбувається через радіо. Коли ж фахівці повідомили, що показники в нормі, школярів сповістили і навчальний процес відновився.

За фактом розпилювання газу правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

- Підозри нікому не оголошені. Є особи, які, можливо, причетні до вказаного правопорушення. Під час розслідування слідчі все встановлять і вирішать, чи оголошувати підозри, хто винен тощо, - повідомив у коментарі «Про все» речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

Читайте також: На Черкащині школярі виготовили альтернативу дорогому обладнанню для дослідів

Поділитись

Коментарі

Вгору