У Черкасах близько 70-ти школярів гімназії госпіталізували

15 квітня 2019, 15:24

Фото - "18000"

68 учнів Першої міської гімназії, де сьогодні розпилили сльозогінний газ, госпіталізовано до Черкаської дитячої обласної лікарні. Про це повідомила виконуюча обов’язків медичного директора Наталія Волчкова у коментарі «Про все».

- Діти поступили у задовільному стані, зараз триває обстеження. Школярі залишатимуться в лікарні до завтра, поки будуть готові результати аналізів, - розповіла Волчкова.

За словами Наталії Волчкової, сльозогінний газ подразнює верхні дихальні шляхи, спричиняє сухий кашель, болі, але стан цих школярів задовільний.

Нагадаємо, сьогодні кілька осіб розпилили сльозогінний газ у навчальному закладі. Зараз там працює слідчо-оперативна група та представники ДСНС.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова, по системі Електронної школи всім батькам надіслали повідомлення про ситуацію, частина батьків вже забрали своїх дітей. Навчальний процес в більшості класів триває. Ситуація повністю контрольована.

- Над передумовами виникнення події працюють правоохоронці та спеціалісти. На нашу думку, останнім часом все більше дітей озброєні відповідними балончиками, що пов’язано з тим, що кілька місяців тому на одну з дівчаток закладу був скоєний напад на вулиці з боку дорослої особи. Та особа була затримана і сьогодні там тривають слідчі дії. А розпил стався через необережність чи хуліганство когось із дітей. Але це просто версія, - написав Воронов на своїй сторінці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору