Черкаська кондукторка, яка виштовхала активістку з автобусу, отримала догану

16 квітня 2019, 14:08
Черкаська кондукторка, яка виштовхала активістку з автобуса, отримала догану

фото зі сторінки Яни Бондаренко

Кондукторка автобусу №30 отримала дисциплінарне покарання за те, що виштовхала громадську активістку Яну Бондаренко з автобуса. Про це повідомила заступниця міського голови Людмила Бордунос у коментарі «Про все».

- Керівник транспортного підприємства вчора мав зустріч із Яною, приніс їй вибачення, вони дійшли порозуміння. Кондукторці ж винесли догану, оскільки вона в неї перша, то немає підстав для звільнення. Працівницю попередили, якщо знову будуть скарги, друга догана, то кондукторку звільнять за статтею, - розповіла Людмила Бордунос.

Нагадаємо, Яна Бондаренко написала про цей інцидент на власній сторінці у Фейсбук 12 квітня.

- Автобус їхав до Хімселища, куди мені і потрібно було, відповідна табличка стояла на боковому склі. Не всі люди, які сідали до автобуса, бачили цю табличку. Кондукторка, явно не в гуморі, кричала кожному щось на зразок: «Вийдіть з автобуса! Для кого б*дь ми пишем ці таблички?! Пороззувайте очі! Вам повилазило? На кінцевій зупинці, дочекавшись поки всі вийдуть, підходжу до кондуктора і спокійним тоном кажу: «Не хаміть людям, а спокійно пояснюйте. Не всі бачили що на боковому склі стоїть табличка «До Хімселища». У відповідь: «Виступила? пішла на *ер, коза».

Клас, думаю. Фотографую цю дамочку, і побачивши у мене телефон - вона біжить до мене, намагається видерти з рук телефон, хапає за куртку і виштовхує з автобуса. Відео додаю. Дуже шкода, що не записало звук, там вона багато цікавого сказала на мою адресу, - написала черкащанка після інциденту на власній сторінці у Фейсбук.

Читайте такожУ середмісті Черкас маршрутка збила пішохода, чоловіка забрала швидка.

 

Коментарі

иван сказав:

а активистка должность кондуктора

Вгору