У “Черкасиобленерго” пояснили, чому під час перемикання черг світло з’являється із затримками

17 грудня 2022, 18:00

Фото тематичне

Технічний директор ПАТ "Черкасиобленерго" Володимир Заврін під час прессконференції розповів, чому виникає незначна затримка з включенням світла (орієнтовно 30-40 хвилин) під час перемикання черг.

За його словами, це пов’язано першочергово з тим, що перемикання черг виконується трьома видами: дистанційно (з пульта управління); за допомогою чергового персоналу, який перебуває на підстанціях; та перемикання, яке виконують оперативно-виїзні бригади, безпосередньо виїжджаючи по місту.

- На сьогодні по Черкасах працює 9 бригад, які виконують ці перемикання. Тому іноді через те, що доводиться переїжджати з одного пункту до іншого, є невелика затримка. Крім того, затримки виникають за рахунок того, що обладнання не розраховане на таку кількість перемикань і бувають випадки, коли доводиться викликати ремонтні бригади. Просимо споживачів ставитися з розумінням до таких затримок. Ми зі свого боку робимо все, щоб зменшити ці перерви, - зазначив Володимир Заврін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Петро :

Питання а чому не змінюються години відключення в зеленому графіку?

Тепер зрозуміло :

чого одні будинки сіяють ,а інші систематично виключають.Все виключається вручну,а в кожного з персоналу є куми ,свати,родичі,та й і сам собі не ворог,не виключиш же собі світло.

123 :

В нас вимикають весь район, щоб нікому не було образливо, але в знайомої, що живе біля прокуратури, не вимикали жодного разу….

Вгору