У черкаському університеті збирають гроші для студента, який пішов воювати (відео)

11 вересня 2015, 17:21

Не вчителювати, а воювати. Таку долю обрав собі студент-історик ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олексій Драгун. Хлопець закінчив тільки 4 курси і пішов добровольцем на Схід. Проте, ентузіазм і патріотизм є, а необхідного спорядження немає. Допомогти йому взялися усім навчально-науковим інститутом, інформує ЧСН.

21-річний Олексій Драгун – хороший студент, кажуть викладачі, відповідальний та стараний. До того ж, паралельно працював. А ще, він надзвичайно талановитий – співає та пише вірші. Свій вибір – захищати Вітчизну – зробив свідомо.

Щоб допомогти хлопцю, юні історики організували міні-ярмарок. Тут і вишивка, і браслети, і плетені вироби, а ще ласощі. Все за помірними цінами. На отримані гроші студенти куплять необхідні речі. Їх у списку близько трьох десятків.

На поверсі навчально-наукового інституту створений стенд з фото студентів-бійців АТО. Викладачі пишаються, що вони ідуть воювати за Батьківщину. Проте, зізнаються: хотіли б бачити своїх учнів науковцями та вчителями, а не бійцями на лінії вогню.

В університеті це уже не перша така акція. Чи не кожного студента проводжають на фронт всією родиною навчально-наукового інституту. А ще постійно влаштовують благодійні акції, щоб молоді захисники відчували підтримку своїх співгромадян.

Поділитись

Коментарі

Вгору