У Черкаській області на COVID-19 хворіє кожен 10 медик

15 жовтня 2020, 18:38

Показник захворюваності на COVID-19 упродовж останніх двох тижнів становить 65,5 нових випадків на 100 тисяч населення. Це в чотири рази перевищує базовий рівень.

Про це під час брифінгу, присвяченому епідситуації на Черкащині, розповіла керівниця Черкаського обласного лабораторного центру Людмила Кравченко.

- Загальна кількість хворих на коронавірус медпрацівників - 586 осіб. Тобто майже кожен 10 медик хворіє на COVID-19. Помер через хворобу один, - розповіла пані Людмила.

Заступник начальниці обласного управління охорони здоров’я Олег Найдан розповідає, що через збільшення кількості хворих у Черкаській області може не вистачити медперсоналу, який працюватиме з хворими на коронавірус пацієнтами.

- В області близько восьми тисяч ліжкомісць для інфікованих пацієнтів. Є можливість збільшити цю кількість. Але головна проблема - у кількості лікарів. Їх може не вистачити. Є резерв медперсоналу, який ми підготували, але він вичерпний, - застеріг Олег Найдан.

Нагадаємо, у Черкасах розгорівся скандал через поховання померлого від коронавірусу пацієнта. Родичам спершу не давали навіть підійти до моргу, а потім не хотіли віддавати тіло черкасця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору