За тиждень кількість хворих на коронавірус освітян Черкащини збільшилася вдвічі

15 жовтня 2020, 19:20

На сьогодні на COVID-19 хворіє 361 працівник закладу освіти. Ще 7 днів тому на коронавірус хворів 91 працівник.

Про це на брифінгу, присвяченому епідситуації в Черкаській області, повідомила заступниця начальниці управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна.

- Через підвищення рівня захворюваності на коронавірус більшість навчальних закладів перейшла на дистанційну освіту чи змішану форму навчання.

Через переведення на дистанційну форму навчання із гуртожитків студентів не виселятимуть.

- Гуртожитки професійних училищ та закладів вищої освіти продовжать працювати. Однак керівники уповноважені приймати рішення стосовно обмеження їх відвідування. Студентів, які потребують житла, не виселятимуть. Однак у гуртожитках обов'язково потрібно пересуватись у масках і уникати масового скупчення людей у приміщеннях, - розповіла заступниця начальниці управління освіти та науки ОДА.

Навчання в закладах дошкільної та позашкільної освіти аналогічно зазнало змін.

- Усі заклади дошкільної та позашкільної освіти продовжать працювати у звичному режимі, однак виключення є й серед них. В області 35 дитсадків перейшли на дистанційну форму навчання через те, що в них захворіли на коронавірус вихователі, - пояснила Оксана Сімушіна.

Також на сьогодні 60 дошкільних груп перебувають на дистанційній формі роботи.

Нагадаємо, що сьогодні закладам освіти Черкащини передали 10 шкільних автобусів. Кожен із них коштує понад мільйон гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору