У черкаській школі дітей навчають, як відбиватися від хуліганів (відео)

30 вересня 2015, 18:58

Самооборона для школярів. Захистити себе і дати відсіч хуліганам навчають дітей в одній із черкаських шкіл. Педагоги самі зініціювали запровадження таких спортивних вишколів для учнів. Безкоштовно проводять їх титуловані спортсмени, які відзначились медалями на міжнародних першостях. Основам самозахисту навчають не усіх школярів, a лише курсантів – майбутніх міліціонерів, інформує ЧСН.

Прості прийомі самозахисту рятують життя, впевнений В’ячеслав Василенко. Чемпіон світу з бойового самбо показує школярам як вирватись із рук нападника. Навчає учнів спортсмен безкоштовно. Каже: подібні секції мають бути у кожній українській школі.

Заняття із самооборони запровадили лише у курсантських класах навчального закладу. Загалом секцію відвідує більше 150 дітей. Всі вони – у майбутньому планують стати правоохоронцями, відтак навчаються за спеціальною програмою. Поглиблено вивчають логіку і правознавство. Цього року педагоги взялись і за фізичну підготовку дітей.

Самооборона повністю не заміняє звичні уроки фізкультури. Більше того, відвідувати заняття ніхто дітей не змушує, адже секція працює після уроків. У такому режимі тренуються вже місяць.

Окрім старшокласників, на заняття ходять і першачки. Для них тренер проводить уроки в ігровій формі, але деякі прийоми дітвора вже вивчила.

Окрім прийомів самозахисту тренери навчають дітей як правильно застосовувати свої вміння. А саме: захищати слабших і не завдавати шкоди іншим своєю силою.

Відкриття секції самооборони у цій школі – педагогічний експеримент. Але освітяни впевнені: решта черкаських навчальних закладів запозичить їхній досвід й теж запровадить подібні масові тренування для своїх вихованців.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору