У Черкасах змагаються найкращі геймери в країні (фото)

09 грудня 2019, 16:02

Фінал Всеукраїнського студентського кіберспортивного турніру «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» розпочався сьогодні в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького. Чотири команди-фіналісти змагаються за звання найкращої та призовий фонд у розмірі 50 000 грн.

- Це другі змагання, які проводяться в Україні серед вищих навчальних закладів, - зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко. - Кіберспорт має добрі перспективи розвитку. Якщо говорити за світові тенденції, то сьогодні діджиталізація - це одне з основних завдань нашого суспільства і наш заклад показує приклад, як можна використовувати у правильному розумінні досягнення комп'ютеризації.

До фіналу найпотужніших кіберігор в Україні із 86 команд з усієї країни дійшли чотири лідери. У грі "CS:Gо": Національний авіаційний університет проти Харківського національного університету радіоелектроніки. У "Dota2": Національний авіаційний університет змагається проти Київського національного торговельно-економічного університету.

- Зараз є така тенденція, що українські гравці є в більшості професійних команд світу, але в Україні команд, які б мали попит наразі немає, - повідомив виконавчий директор федерації "Кіберспорт України" Едуард Анохін. - тому спільними зусиллями ми хочемо зробити кіберспорт популярним в Україні, створити інфраструктуру, щоб дала б можливість Україні бути однією з тих країн, яка може представити гідний рівень підготовки в світі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору