На Черкащині продовжується “європейська зима”

09 грудня 2019, 16:32

Грудень не жалкує тепла для України. Атлантичні циклони SIRO і RUDI, які рухаються по північних широтах Європейського континенту, цього тижня забезпечать дещо підвищений температурний фон і на Черкащині. Невеликі коливання температури є відлунням проходження теплих та холодних ділянок атмосферних фронтів далеко по півночі.

Про це повідомляє  начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань

Найближчої доби, через проходження теплого фронту, середньодобова температура підвищиться на 2-3º. Водночас нічна температура буде близькою до 0º, а денна досягне 4-6º тепла. У нічні та ранкові години підсилений притік тепла сприятиме утворенню туманів, місцями спостерігатиметься ожеледиця.

Читайте також:  У Черкасах для посипання вулиць є 600 тонн солі

Усередині тижня на Черкащину чекає невелике похолодання. Нічна температура знову знизиться до 2-4º морозу, а денна ледве буде дотягувати до 1-3º тепла.

Наприкінці тижня до нашого регіону прорвуться атмосферні фронти, тож чекаємо на періодичні невеликі опади, причому дощ може переходити у мокрий сніг та сніг. Посилений вітер додаватиме дискомфорту.Температурний фон коливатиметься від 1º морозу до 3º тепла. Тобто продовжить панувати така собі "європейська зима" і температурний фон відповідатиме більше кінцю листопада.

За синоптичними розрахунками, на похолодання можна розраховувати після 20 грудня, проте, уважно слідкуємо за прогнозами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору