На Черкащині продовжується “європейська зима”

09 грудня 2019, 16:32

Грудень не жалкує тепла для України. Атлантичні циклони SIRO і RUDI, які рухаються по північних широтах Європейського континенту, цього тижня забезпечать дещо підвищений температурний фон і на Черкащині. Невеликі коливання температури є відлунням проходження теплих та холодних ділянок атмосферних фронтів далеко по півночі.

Про це повідомляє  начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань

Найближчої доби, через проходження теплого фронту, середньодобова температура підвищиться на 2-3º. Водночас нічна температура буде близькою до 0º, а денна досягне 4-6º тепла. У нічні та ранкові години підсилений притік тепла сприятиме утворенню туманів, місцями спостерігатиметься ожеледиця.

Читайте також:  У Черкасах для посипання вулиць є 600 тонн солі

Усередині тижня на Черкащину чекає невелике похолодання. Нічна температура знову знизиться до 2-4º морозу, а денна ледве буде дотягувати до 1-3º тепла.

Наприкінці тижня до нашого регіону прорвуться атмосферні фронти, тож чекаємо на періодичні невеликі опади, причому дощ може переходити у мокрий сніг та сніг. Посилений вітер додаватиме дискомфорту.Температурний фон коливатиметься від 1º морозу до 3º тепла. Тобто продовжить панувати така собі "європейська зима" і температурний фон відповідатиме більше кінцю листопада.

За синоптичними розрахунками, на похолодання можна розраховувати після 20 грудня, проте, уважно слідкуємо за прогнозами.

Коментарі

Вгору