У Черкасах вперше експонують раритетні рукописи Василя Симоненка

14 грудня 2021, 17:10

В одному з відділів Черкаського обласного краєзнавчого музею відкрили виставку рукописів Василя Симоненка, інформує видання Читомо.

На виставці «З родинного архіву. Неопубліковане» представили близько 50 рукописних раритетів: вірші, щоденники, нотатки.

«Експонати, що вперше доступні для огляду, становлять значний літературознавчий та бібліографічний інтерес, репрезентують творчий пошук митця та епоху. Рукописи поета охоплюють різні періоди його життя і творчості: навчання у Києві, роботи в Черкасах, характеризують тематично-змістові пріоритети автора у хронологічному вимірі», − наголошують музейники.

Виставка діятиме впродовж місяця. Її можна оглянути у музейній кімнаті Василя Симоненка у редакції газети «Черкаський край», що на вулиці Хрещатик, 251 з понеділка по п’ятницю з 10 до 16 години.

«Виставку присвятили до пам’ятних днів: цього місяця день смерті поета, 8 січня відзначатимуть його день народження. Матеріали надала родина Василя Симоненка. Щоденник поета з фондів музею ніде не друкували», - розповіли працівники відділу науково-просвітницької та виставкової роботи музею.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору