У Черкасах судитимуть підприємця за спалювання автомобільних шин

23 листопада 2023, 17:15

У Черкасах судитимуть підприємця, який спалював автомобільні шини. Через такі дії завдано значної шкоди довкіллю.

Слідством встановлено, що підприємець здійснював господарську діяльність з переробки токсичних відходів - автомобільних шин, які потребують спеціальних методів утилізації. У результаті це спричинило суттєвий негативний вплив на довкілля – забруднено небезпечними речовинами землі площею близько 1,9 га.

За оцінками спеціалістів, це створило ризики для збільшення загальної захворюваності місцевого населення. Унаслідок протиправний дій зловмисник завдав збитків територіальній громаді майже на 800 тис. грн.

Нагадаємо, мова йде про підприємство на околиці Черкас. На початку 2022 року активісти виявили, що працівники підприємства виробляли піролізне паливо та випалювали з автопокришок металеву проволку. 

Підприємцю загрожує покарання у вигляді штрафу від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

Скільки він заробив, і який штраф? Заробив мільйон , а штраф 17000 грн. Все так погано через суди і суддів. Без справедливого покарання не буде порядку!

Вгору