Ексрегіонал, який подарував Януковичу золотий батон, хоче відкрити виробництво в Черкасах

23 листопада 2023, 16:00

Ексрегіонал та власник ТМ "Кулиничі" Володимир Мисик хоче побудувати виробництво в Черкасах.

З відповідною ініціативою він виступив сьогодні, 23 листопада, на сесії Черкаської міської ради.

Зокрема колишній депутат від "Партії регіонів" запевняє, що "не буде підвищувати ціни на соціальні сорти хліба до кінця бойових дій в Україні".

- Ми маємо філіал у Черкасах, але я не вважаю, що це впливовий фактор. Тому вирішив запропонувати на розгляд депутатів Черкаської міської ради таку ініціативу. Я вже дав гарантії міському голові, а зараз даю і вам, що до кінця бойових дій на соціальні сорти хліба підвищення цін не буде. Ми вже створили юридичну особу, яка має 500 робочих місць і є задум за півроку створити виробництво хліба. Воно буде не таке потужне, як у Києві, але воно буде впливове. Буде приблизно 3 тисячі робочих місць, - звернувся Мисик до черкаських депутатів.

Також він попросив дати можливість створити в місті "крафтові хлібні магазини".

- Дуже приємно, що ви до нас звернулися. Я вважаю, що це похвала нашому місту, що воно розвивається, адже до нас приходять інвестори. Але я попрошу, щоб ви працювали на таких же умовах, як і всі наші підприємці, - відреагував на пропозицію ексрегіонала депутат Черкаської міської ради Роман Діскант.

Секретар міськради Юрій Тренкін додав, що Мисик має подати всі документи, а депутати розглянуть його пропозицію на сесії міської ради.

Зазначимо, що Володимир Мисик у 2012-2014 роках був народним депутатом від "Партії регіонів". У парламенті він відзначився тим, що голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. А журналісти-розслідувачі повідомляють, що саме Володимир Мисик подарував засудженому за держзраду колишньому президенту Віктору Януковичу “золотий батон”, також він був фігурантом трьох антикорупційних розслідувань.

Після початку повномасштабної війни Мисик релокував свій бізнес на Львівщину. Зокрема, відкрив хлібопекарський завод в селі Оброшино біля Львова.

А 24 серпня, у День Незалежності, активісти влаштували акцію «Кулиничі, геть з Дрогобича!», під час якої закидали яйцями та фаєрами кіоски цієї мережі. Таким чином вони протестували проти бізнесу ексрегіонала Володимира Мисика, який з дозволу місцевої влади відкрив у Дрогобичі низку хлібних МАФів.

Нагадаємо, що саме з ім'ям Володимира Мисика пов'язують скандал навколо демонтажу зупинки громадського транспорту в центрі Тального. На місці зупинки побудували "конструкцію з полікарбонату з торговельним павільйоном, у якому продають хліб та хлібобулочні вироби торговельної марки "Кулиничі".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Тетяна :

Регіоналів минулих не буває. Регіонал під любою вивіскою є громадянином з особливим менталітетом: греби побільше грошей і плюй на людей. Люди для них -плебеї.

Олександр :

Цілком згідний.

Мое прізвеско Кулініч ,але проти токого инвестора. :

Проти такого инвестора.

Юрій Борисович Конопацький :

Це посіпака Азарова, це його бізнес, гнати в три шиї цього регіонала, хліб з кулінич дерьмо висшої категорії дєрма!!!

Сергій :

Підтверджений факт, що батон подарував екс мер Чернігова, голова правління київхліб Атрошенко

Людина :

Пішов н@×¥й

Леонід :

Мер собі ще 1 дружбана знайшов.
Тут всіх покидьків приймають. Рускагаварящій горад((

Володимир :

Він вже, мабуть, оволодів мером Львова Садовим, тепер далі йде.

Алекс :

Вже дістали кулиничівські будочки,які на мою думку знищують місцевого виробника хліба.

Олег :

3000 робочих місць. А скільки хлібозаводів закриється через відкриття ще одного кулинича? Уроди. Маленькі хлібозаводи що розкидані по черкаські обл не всі виживуть. От вам і благодійник,робочі місця створює. Ви думаєте місцева влада не розуміє що такий бізнес шкідливий для регіону. Але бабок увірвуть і добре. Нема хазяїна. Бариги одні.

Валентин :

Мисика – за грати, а бізнес – на аукціон !

Ірина :

Насправді, дуже сумно, що такі монополісти, які заробляли все життя крадіжками та на крові, можуть нанести і нанесуть збитки місцевим пекарням. Малий бізнес, який роками будували родини, просто закриється. Робочих заженуть, як рабів, а Толя з Тренкіним отримають черговий чемодан грошей. От і вся демократія.

Вгору