У Черкасах суд розглядав докази у справі забудови Замкового узвозу

21 листопада 2022, 14:21

Фото: Анатолій Бондаренко/Facebook

Сьогодні, 21 листопада, у Черкаському окружному адміністративному суді відбулося засідання у справі забудови Замкового узвозу.

Позивачами у справі були Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА, заступник керівника Черкаської окружної прокуратури та Державна інспекція архітектури та містобудування України. Вони звернулися до суду з позовом про визнання незаконним рішення Черкаської міської ради про віднесення земельної ділянки у підніжжі Замкової гори для багатоквартирної забудови.

Сьогодні суд досліджував письмові докази в справі. Проте серед матеріалів не виявилося доказів, які засвідчують початок будівництва на узвозі. Тому суддя надав можливість прокурору, позивачам та відповідачам надати письмові докази, які засвідчують початок будівництва, якщо воно розпочалося, якщо ні - то надати свою позицію щодо цього. А також зобов'язати третю сторону (ПП "Надія") надати докази того, чи розпочалося будівництво і які, на їхню думку, вони вчиняють дії щодо будівництва.

Тому в судовому засіданні оголосили перерву до 9:00 2 грудня.

Нагадаємо, на початку грудня 2021 року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у фейсбуці оприлюднив нібито “фінальний” варіант забудови підніжжя Замкової гори ПП “Надією”.

Подібний проєкт викликав критику з боку громадськості. За короткий термін було зібрано понад тисячу голосів під петицією про заборону житлової забудови у цьому місці. Крім того, у петиції вимагали проведення громадських слухань, а також скасування виданих під це будівництво дозвільних документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В історичній частині Черкас, яку планують забудувати, знайшли давній цвинтар (ФОТО)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Gostь :

Люди, пильнуйте – бо вкрадуть і цю землю! На кістках вже хочуть будувати!

толян :

на земельну ділянку у підніжжі Замкової гори для багатоквартирної забудови виданий дозвіл .просять скасувати дозвіл який виданий ,а суд перевів на другу тему. Нормально цеж ваший суд.

Вгору