Бондаренко каже, що Казарян не руйнуватиме “будинок з грифонами”

08 грудня 2021, 11:55

Фото: Анатолій Бондаренко/Facebook

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко опублікував зображення фінального проекту, який вигляд у перспективі може мати підніжжя Замкового узвозу в Черкасах. За його словами, забудовник збереже історичний будинок у цьому місці, а ще - реставрує його.

"Після перемовин із забудовником ми чітко домовилися про важливу річ: у цьому місці збережуть двохповерховий будинок, споруджений наприкінці ХІХ століття, який у місті знають як «будинок із грифонами». Більше того – забудовник зобов’язується повністю реставрувати його! Так, як зараз продовжує відновлювати історичний вигляд фасаду будівлі колишнього готелю «Слов’янський». А висотність будинків навколо буде такою, щоб зберегти й вид на Дніпро з оглядового майданчика у сквері Богдана Хмельницького", - повідомив мер.

Також Анатолій Бондаренко розповів, що планується розширити й обладнати ще однією смугою для руху Замковий узвіз. Відповідне доручення він вже дав профільним департаментам.

Нагадаємо, раніше Черкаська міська рада видала містобудівні умови та обмеження будівельній компанії "Надія" на забудову ділянки під Замковим узвозом. Власником компанії є Андранік Казарян. Там вирішили звести 4 багатоповерхівки, найвища з яких має бути на 8 поверхів, а вся територія біля парку має перетворитися на зачинений двір.  Однак будувати тут не можна через близькість трьох пам'яток історії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору