“Місто втратить свою душу”: черкасці вийшли на мітинг проти забудови Замкового узвозу

13 грудня 2021, 13:24

Фото: Про все

Сьогодні, 13 грудня, небайдужі черкасці зібралися поблизу "будинку Школьникова" вимагати не забудовувати Замковий узвіз в Черкасах та не руйнувати історичні й культурні пам'ятки.

Активісти вимагають громадських слухань щодо будівництва в історичній частині міста.

- Процедура прийняття рішення щодо забудови була кулуарною та образливою для самих черкасців. Ця територія належить до заповідної території, земля належить до рекреаційної категорії. Будівлі, які тут планують побудувати, перекриють вигляд на Долину троянд. Для того, щоб врегулювати це питання, потрібно залучити експертів та винести проєкт на голосування. Сьогоднішня акція є попереджувальною, адже депутати ще можуть врегулювати це питання, - зазначив колишній очільник Черкаської ОДА Роман Боднар і автор петиції з вимогою не забудовувати Замковий узвіз.

Фото: Про все

Одна із учасниць акції - Ольга Касьянова - зазначила, що якщо забудова узвозу стане реальністю, місто втратить свою душу.

- Долина троянд - один з небагатьох громадських просторів у Черкасах. Тому я хочу, щоб долю цього місця вирішували самі не черкасці, а не декілька людей, хоч вони і депутати, - зазначила Ольга Касьянова.

Фото: Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору