Був поранений і присипаний землею: городищанин врятував свого побратима на фронті

21 листопада 2022, 13:44

Сергій Бабошин

Військовий із Черкас Олександр Павлюченко опублікував допис у соцмережі з подякою іншому захиснику Сергію Бабошину з Городища за врятоване життя.

"У тому, що я залишився живим, завдячую своєму побратиму по зброї Бабошину Сергію, який як справжній український воїн врятував мене", - написав Павлюченко.

За його словами, 23 травня під час тяжкого бою він був тяжко поранений та присипаний землею в окопі.

"Сергій, не вагаючись, прийшов на допомогу, витяг з-під завалу, надав першу медичну допомогу, наклавши джгути, щоб зупинити кровотечу і допоміг вийти із оточення, хоча і сам отримав контузію. До речі, допомога була кваліфікована, як відзначили потім медики. Він справжній товариш і чуйна людина. Велика подяка тобі, Сергію, не тільки від мене, а й від усієї моєї родини", - розповів деталі порятунку врятований воїн.

Олександр Павлюченко

"Саша, дякую за правду. Я горжусь тим, що зміг зберегти твоє і побратимів життя. Ваше дякую - моя найвища нагорода. Хлопці, ви Герої. Мої брати, кого не зміг зберегти - схиляю голову перед вами і вашими родинами. Саша, дякую тобі, нехай тебе і твоїх рідних Бог оберігає. Слава Україні", - відповів рятівник Сергій Бабошин своєму побратиму.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору