У Черкасах розширили список громадян, які можуть скористатися послугою “Інватаксі”

26 листопада 2020, 20:03

Виконком Черкаської міської ради ухвалив рішення про розширення категорій користувачів послуги "Інватаксі".

Раніше транспортними послугами могли користуватися лише люди з інвалідністю І групи, які пересуваються за допомогою крісла колісного.

Під час зустрічі з міським головою Анатолієм Бондаренком мешканці будинку по вул. Олени Теліги, 15/1 озвучили потребу в користуванні "Інватаксі" й іншими категоріями громадян.

Тож виконавчий комітет ухвалив рішення додати до числа користувачів також осіб І та ІІ групи інвалідності, зокрема і дітей, які пересуваються за допомогою інших допоміжних засобів, таких як милиці чи ходунки.

- Я вважаю, що на наступний бюджетний рік нам необхідно придбати для міста ще хоча б два автомобілі для "Інватаксі", - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко під час обговорення питання.

У департаменті соціальної політики Черкаської міської ради нагадують, що черкасці з інвалідністю можуть безкоштовно замовити послугу "Інватаксі".

Користувачі послуги можуть не лише їздити у лікувально-профілактичні заклади, але й замовляти авто для поїздок в рамках участі у суспільному житті міста, зустрічей з друзями, відвідувати розважально-культурні заклади та місця відпочинку тощо.

Також за допомогою послуги "Інватаксі" люди з інвалідністю можуть дістатися до залізничної станції імені Т. Шевченка під час від’їзду до санаторно-курортних закладів. 

Замовити "Інватаксі" можна за номером телефону: 64-04-25, 067-22-55-200.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору