У Черкасах планують створити центр, де лікуватимуть собаки

25 грудня 2019, 17:31

Черкаські кінологи розпочали роботу над впровадженням на Черкащині методів лікування тваринами.

Після відбору тварин для каніс-терапії та напрацювання з ними методик, на базі Черкаського обласного клубу службового собаківництва ТСОУ планують відкрити професійний центр каніс-терапії.

- Методи реабілітації хворих людей за допомогою спеціально навчених собак відомі дуже давно, - говорить директор Черкаського обласного клубу службового собаківництва ТСОУ Наталія Кривоколінська. - Досі черкаські кінологи-професіонали застосовували цілющу силу каніс-терапії переважно як спілкування дітей (онкохворих, з синдромом Дауна) зі службовими собаками.

Адже навіть прості поглажування тварини хворою дитиною здатні дати їй відчути радість, зняти депресію від хвороби і мобілізувати організм на одужання. Наразі ж, після участі у міжнародній конференції із каніс-терапії у Польщі, черкаські кінологи, вирішили іти далі. Уже сьогодні вони працюють зі своїми чотирилапими підшефними над освоєнням методів допомоги людям - соціальної та медичної реабілітації.

Коло допомоги у каніс-терапії досить широке - собаки працюють як з дітьми, так і з людьми похилого віку, надаючи допомогу при десятках хвороб і проблемних станів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору