У Черкасах не підвищуватимуть плату за проїзд у маршрутках

13 листопада 2018, 12:14
У Черкасах не підвищуватимуть плату за проїзд у маршрутках

Фото: Про все

Члени виконкому Черкаської міськради не проголосували за підвищення ціни на автобусний квиток до п’яти гривень. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету.
Позиція міської влади така, що без підвищення якості перевезень і запровадження електронного квитка таке підвищення неможливе.

- Ще перед підвищенням вартості автобусного квитка до чотирьох гривень вони обіцяли, що встановлять трекери тощо, але досі нічого не зробили, - прокоментував Дмитро Кухарчук.

Перевізникам слова надавати не хотіли, бо вони не прийшли на вчорашню нараду в мерію. Перевізники ж запевняють, що їх ніхто не запрошував.

У департаменті економіки запевняють, що тариф у 5 гривень обгрунтований.

Нагадаємо, через корпоративну змову перевізників черкащани влаштували акцію #Підвези. Містяни з авто безкоштовно допомагають один-одному вчасно доїхати на роботу.
Також на вулиці міста виїхали 60 тролейбусів, які, через страйк перевізників, отримали в півтора рази більший дохід. 

Коментарі

Александра сказав:

А в Смеле Черкасской обл. проезд-5 грн. с сентября.Парадокс.

Катя сказав:

А чего молчали? Значит, Вас устраивает и цена проезда и отсутствие тепла в домах. Л.хи! Вставали бы каждый день-был бы толк. Молчите-получайте результат.

Serhii сказав:

Сміла – це вічний парадокс

юзр сказав:

Смела это вроде Лас Вегас)там всё всегда дороже и вода с болота

Володимир сказав:

Нехай ті всі перевізники ідуть в дупу, будемо їздити на тролейбусах, тільки треба продовжити їхній час роботи

язон сказав:

Через 2-3 дня остановятся и троллейбусы – этот хлам с 200% амортизации – без ремонта больше недели ездить не может.

язон сказав:

Кухарчук может показать договора с перевозчиками, в которых были прописаны требования установить трекеры и ввести электронный билет? Людей полгода вообще без всяких договоров возили – и чинушам по барабану было всё. Покак петух в воровской зад не клюнул!

Аня сказав:

Їхала я сьогодні вдень тролейбусом – це жах, ледь не задавили. А ввечері навіть не знаю, що буде. Це не діло, отак їздити.
Хай би вже була вартість 5 грн, у нас і так дешевше, порівняно з багатьма містами.

Черкащанка сказав:

У більшості міст України проїзд – 5 грн. http://vikka.ua/novini/14520-shlyah-z-kolapsu-cherkaski-perevizniki-zaproponuvali-svij-vhid-z-transportnoi-problemi.htm
Як я і казала, вони вже просять від 6 до 8 гривень! От ненажери! З такими старими страшними автобусами проїзд хочуть як у Києві, де їздять шикарні, великі, єврозразка, автобуси. А ви тут 5 грн. обговорюєте! А 8 не хочете платити?

Вгору