Через шантаж приватних перевізників у КП “Черкасиелектротранс” збільшився дохід

12 листопада 2018, 12:39

Через шантаж приватних перевізників у КП "Черкасиелектротранс" збільшився дохід

Через шантаж приватних перевізників дохід від виручки у КП "Черкасиелектротранс" збільшився в 1,5 рази. Про це інформують у спільноті "Черкаський тролейбус".

Так, сьогодні, 12 листопада, навіть у годину пік, коли всі люди масово їхали на роботу, на зупинках не було великих скупчень. КП "Черкасиелектротранс" вивів на маршрути додаткову техніку, половина з якої - це тролейбуси великої місткості (гармошки) місткістю до 180 чоловік, що відразу заміняє майже 4 автобуси.

- На 10 маршруті при плані 120 квитків на годину, кондуктори продають понад 300 . Навіть бідкаються, що тих квитків, що видали не вистачить і доведеться поповнювати. У неділю тролейбуси також підзаробили, адже навіть маршрут №2, яким користуються зазвичай пільговики і який привозить виручки за день до 500 грн, за вчорашній день отримав понад 1500 грн. При вдосконалені маршрутної мережі, розробки нових графіків, оновлення тролейбусного парку і збільшення випуску тролейбусів до 76 одиниць, місто може відмовитися від послуг більшої половини перевізників, залишивши лише декілька маршрутів, де не покрита тролейбусна мережа, - зазначають тролейбусники.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 листопада, на вулиці міста вийшов підсилений склад тролейбусів у кількості 60-ти одиниць.

Будуть підсилені такі маршрути:

- №8 (Аврора- вул. Руставі). На лінії буде працювати два тролейбуси. Перший буде відправлятися з кінцевої зупинки Руставі о 6.55. З Аврори - о 8.04.

- На вулиці Луначарського буде курсувати один тролейбус №4 і два тролейбуси №4а. Перший відправлятиметься з вул. Луначарського о 7.10. Із залізничного вокзалу у бік вул. Луначарського - о 6.23.

- №2 (вулиця Пацаєва - шовковий комбінат по вул. Чорновола). Буде працювати два тролейбуси: перший відправлятиметься з Пацаєва о 7:10, а додатковий - о 7.32.

- №50 (аеропорт-вантажний порт). Буде курсувати два тролейбуси з інтервалом руху 30 хв. Перший відправлятиметься з вантажного парку о 7.20.

Коментарі

Станіслав сказав:

То може мерії подумати над цим питанням ,а не пропихати своїх перевізників

юзр сказав:

Ещё б тех халявщиков-пенсионеров заставили 2грн платить, а то тупо катаются на рынок даже сегодня и из за них в час пик толкотня.

Олена сказав:

Твої батьки-теж халявщики? Ці люди все життя працювали та теж годували чиїхось дідусів та бабусів, бо справно платили податок у Пенсійний фонд. А тепер, коли держава невзмозі платити нормальну пенсію, єдина можливість компенсувати державну неспроможність – це зробити пенсіонерам пільги на проїзд!
А студенти та школярі-теж “халявщики”?

юзр сказав:

Ответ для Олена: Время совка закончилось! На щёт студентов,школьников и те кто ДЕЙСТВИТНЛЬНО гуждается в соц.помощи-я наоборот только ЗА!!! А когда знаю некоторых что есть реально большая пеньсия, а оно ещё по несколько раз в день катается в тролейбусе на рынок и торгует под домом(типа своё продаёт) ..пардон! НАДО МОНЕТЕЗИРОВАТЬ ЛЬГОТЫ и тогда такого не будет!!!А дети пусть ездят!!!

Володимир сказав:

Так вони халявщики! Бо тільки в обласному центрі люди можуть цим скористатись, а як людям в Мошнах, Каневі, Шполі …

Гражданин сказав:

Правильный метод сделать пенсионерам платно в час пик. Они за экономией в 50коп. едут утром на рынок и назад. Или сделать пенсионерам, например 50 проездов в мес., чтоб не злоупотребляли беспл.проездом.

Вгору