Черкаські водії взялися допомагати тим, на кого “наплювали” перевізники

12 листопада 2018, 11:12

Черкаські водії взялися допомагати тим, на кого "наплювали" перевізники

Відучора, 11 листопада, черкаські перевізники не вийшли на маршрути. Громада, тим часом, не розгубилася. КП "Черкасиелектротранс" вивело у місто додаткову техніку, а прості водії згуртувалися і запустили флешмоб, повідомляє "ВІККА".

У Facebook з’явилася спільнота "#підвезу Черкаси", де водії та потенційні пасажири створюють або ж шукають оголошення з інформацією про маршрут та час поїздки. Правила прості і людяні: бути чесним і серйозним, не грубити і не спамити.

Організатор спільноти Віталій Бобован пояснює, що така ініціатива допоможе і кермувальникам, і попутникам.

- Для власників автівок, коли їдете кожного дня на роботу, або маєте свій певний маршрут з точки "А" до точки "Б", або просто плануєте поїздку і у вас є вільне місце в авто, і ви готові допомогти іншим зручно добиратись "по дорозі" з вами, тим самим, познайомившись з іншими людьми, веселіше провести час в дорозі й оптимізувати витрати на паливо – ця спільнота допоможе вирішити ці питання. Для людей, яким набридло щодня зранку "запихатись" в маршрутку, яким веселіше проїхатись з кимось за компанію, в авто, оптимізувати витрати часу на дорогу – ця спільнота допоможе вирішити ці питання, – дописує на новоствореній сторінці Віталій.

Практично відразу аналогічна можливість з’явилась у "Viber" – чат під назвою "Підвезу попутника".

В оголошенні з хештегом #Підвезу/#Підсяду має бути відома інформація про маршрут, час і місце виїзду, про авто та кількість місць у ньому.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 листопада, на вулиці міста вийшов підсилений склад тролейбусів у кількості 60-ти одиниць.

Будуть підсилені такі маршрути:

- №8 (Аврора- вул. Руставі). На лінії буде працювати два тролейбуси. Перший буде відправлятися з кінцевої зупинки Руставі о 6.55. З Аврори - о 8.04.

- На вулиці Луначарського буде курсувати один тролейбус №4 і два тролейбуси №4а. Перший відправлятиметься з вул. Луначарського о 7.10. Із залізничного вокзалу у бік вул. Луначарського - о 6.23.

- №2 (вулиця Пацаєва - шовковий комбінат по вул. Чорновола). Буде працювати два тролейбуси: перший відправлятиметься з Пацаєва о 7:10, а додатковий - о 7.32.

- №50 (аеропорт-вантажний порт). Буде курсувати два тролейбуси з інтервалом руху 30 хв. Перший відправлятиметься з вантажного парку о 7.20.

Коментарі

Іван сказав:

..давно назріла проблема підняття вартості…. у Смілі. Золотоноші.. Корсуні вже давно по 5 грн… так але там і курсують автобуси.. згідно графіка… приклад… не один раз був у Корсуні… все по графіку… висить на автостанції…. а у нас 115 самий наглий маршрут(коли хоче тоді й їзде…. ніякого графіка…. особенно наглий 0889 …йому закони не писані)… так от ці уже давно підняли ціну і нічого їздять..

Вгору