У Черкасах влада провокує зимовий колапс на дорогах?

09 жовтня 2015, 16:22

ALCH8851-1024x682

Черкаська влада і досі не виділила кошти на зимове утримання доріг. Підприємство, яке виграло тендер на проведення цих робіт, занепокоєне, адже в такій ситуації не встигає підготувати дороги до зими. А це може призвести до справжнього колапсу на автошляхах в місті.

Про це в коментарі "Про все" розповів генеральний директор ЧСУ-525 Андрій Бортник.

- Ми вже неодноразово порушували цю тему. Але досі владці так і не думають, що черкащан потрібно якось рятувати взимку, - обурюється Андрій Бортник. - Щоб технологія - обробка доріг соляним розчином  - спрацювала взимку, вже сьогодні їх потрібно чистити від пилу і бруду. Коли на дорозі буде пил, то ми просто його намочимо і ожеледиця нікуди не дінеться, бо ж автошляхи обробляють незначною кількістю соляного розчину (15 г соляного розчину на кв м дороги).  Для того, щоб почистити шляхи від пилу і бруду, потрібно додати кошти на літнє утримання доріг. Проте міськрада і досі нічого не виділяє. А в нас вже зовсім немає часу, адже почистити шляхи пізніше, коли буде мінусова температура, буде неможливо.

За словами Андрія Бортника, підприємці запропонували владі у межах угоди зменшити кошти на прибирання зупинок і перекинути їх на прибирання доріг. І тоді можна було б встигнути підготувати дороги ще до того, як випаде сніг.

- Ми навіть почали виконувати ці роботи без коштів, попрацювали три дні, а потім нам надійшла вказівка від департаменту ЖКГ припинити всі роботи, мотивуючи це наказом секретаря міськради Олександра Радуцького- не платити за ці роботи і не підписувати ніяких угод. Міський голова Сергій Одарич також не переймається цими проблемами. Взяв відпустку на час виборів і таким чином самоусунувся від вирішення проблем Черкас. У минулому році він розповідав про плани навіть і тротуари обробляти, а на ділі через вибори і про дороги забули. Вибори - це звичайно добре, але цікаво, що місто думає робити взимку? - цікавиться гендиректор підприємства.

Коментарі

Вгору