Фахівці розповіли, за скільки можна придбати нове житло у Черкасах

09 жовтня 2015, 16:49

6e950eb8f07b73eaad605cfb406beДо дня рієлтора у Черкасах організували ярмарок нерухомості, на якому з перших вуст можна було дізнатися про тенденції на ринку нерухомості та цінову політику у цій сфері.

- Ми представляємо закритий комплекс на Митниці, - розповідає менеджер відділу продажів Житлового комплексу «Нова Митниця» Ярослава. – Нами уже було збудовано 3 будинки. 2 із них повністю заселені, на третьому ведеться кінцевий етап заселення.

Як розповіла Ярослава, зараз ЖК «Нова Митниця» будує ще 2 будинки - 16-ти та 10-ти-поверховий. Здача цих будинків буде проходити влітку 2016 року. 16-ти-поверховий будинок збудований на березі Дніпра. Ціни на квартири тут – від 7999 грн. за 1 кв метр.

- Наша фірма працює з 1993 року, - зазначає менеджер відділу продажів ПП «Надія» Ірина. - За цей час нами здано і уведено в експлуатацію 12 будинків. Сьогодні ведеться будівництво ще 5 об’єктів на Митниці, в центрі та південно-західному районі.

За словами Ірини, найнижча ціна на квартири у Південно-західному районі стартує від 6300 грн за 1 кв м. Ціни на квартири в будинках елітного класу: від 8200 грн. за 1 кв м на Митниці та від 8300 грн. за метр квадратний у Центрі.

- Незважаючи на важкий час, покупці на нерухомість є, - запевняє офіс-менеджер агентства нерухомості «Бізнес-Партнер»  Марина. -  Хтось повертається із-за кордону й хоче придбати житло, хтось хоче розмінятись. Тому з упевненістю можу сказати, що ринок нерухомості не застиг.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору