У Черкасах відкрили міні-копії відомих будівель (фото)

12 січня 2018, 16:14

У Черкасах урочисто відкрили ще дві міні-копії поряд з відомими архітектурними пам'ятками. Це приміщення художньої школи імені Данила Нарбута та редакція газети "Черкаський край".

За словами начальника відділу реклами та дизайну Департаменту архітектури Черкаської міськради Андрія Поліщука, ці дві скульптури  -це продовження серії копій відомих архітектурних пам'яток обласного центру, дві з яких було відкрито навесні минулого року.

Встановлені моделі, як і попередні, оснащені інформаційними табличками англійською та українською мовами, а також шрифтом Брайля для людей з вадами зору.

- Наразі у проектах ще  створення міні-копії Будинку дитячої та юнацької творчості, який спроектував архітектор Городецький. Також в перспективі хочемо зробити копії будівель, які вже не існують, як от наприклад собор, що був свого часу розташований на Соборній площі Черкас, - розповів Андрій Поліщук.

Міський бюджет витратив на виготовлення та встановлення цих туристичних об'єктів близько 196 тис. грн.

- Ми сподіваємось, що такі міні-копії стануть додатковою туристичною принадою для міста та даватимуть повне уявлення про архітектурний вигляд  будівель гостям та жителям Черкас, - зауважив присутній на відкритті міський голова Анатолій Бондаренко.

Коментарі

Вгору