“У Черкасах усе вирішується “по-дзвінку”, – самооборонівець

03 грудня 2014, 13:10
фото 1

На фото: прокурор Черкаської області Юрій Шеремет

Керівник ГО "Самооборона Майдану" Олег Скалько вважає, що після Революції Гідності не відбулося тих змін, які вимагала від влади громада. Усі питання і досі продовжують вирішуватися "по-дзвінку".

Про це він заявив під час зутрічі прокурора області Юрія Шеремети із суб’єктами підприємницької діяльності, представниками громадськості та ЗМІ.

- Після Революції Гідності усі вимагали змін, спочатку якісь зміни начебто були відчутні, але потім відбулася підміна цінностей. Зараз перед вами сидять підприємці, які чекають змін. До цього часу у Черкасах усе вирішувалося за допомогою одного телефонного дзвінка. Якщо потрібно закрити справу, то робиться дзвінок і людині дають наказ закрити справу, теж відбувається і щодо відкриття справи. Якщо організація допоможе людині вирішити проблему у законний спосіб, то з часом ця організація може стати незаконною. І навпаки, усі незаконні організації можуть стати законними. Хотілося, щоб в області відбувалися зміни, але ми не побачили у нової влади бажання шось змінювати, - наголосив Олег Скалько.

Натомість прокурор області відповів, що він буде робити усе в рамках чинного законодавства та його повноважень, щоб покращувати життя громадян.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору