У Черкасах учні, які найкраще розкажуть про відомих земляків, отримають грошову премію

24 січня 2017, 15:24

sochineniya-o-dostizheniyakh-vlasti

У Черкасах серед учнів старших класів проводять історичний конкурс «Відомі та невідомі земляки». Ініціатором міського конкурсу виступила ГО «Міська варта», а стати головним спонсором зголосився знаний у місті підприємець та меценат Араік Мкртчян.

Як розповідають організатори, подібний конкурс у нашому місті проходитиме вперше. А приурочать його до дня науки, який припадає на 20 травня. Стартував же конкурс 15 січня.

- Мета цього конкурсу полягає у вихованні молодого покоління та в нагадуванні їм про нашу історію. На Черкащині багато особистостей про яких варто знати, - каже керівник ГО Іван Мороз.

За словами керівника ГО, конкурс пройде у два етапи. Спершу його проводитимуть у міських школах. Діти писатимуть твори про земляків. Серед матеріалів обиратимуть найвагоміші, а далі їх оцінюватимуть вже історики з черкаського вишу. Вони й назвуть переможців конкурсу.

- Головним спонсором конкурсу виступив відомий у місті підприємець та меценат Араік Мкртчян. Він є членом нашої громадської організації і пообіцяв забезпечити переможців конкурсу преміями, - додає Іван Мороз

Сам меценат переконаний – сьогодні молодь повинна знати про визначних особистостей свого краю.

- Адже повага до минулого, знання про відомих земляків – усе це виховує нинішнє  патріотичне покоління, - говорить Араік Мкртчян. - Тому без коливань вирішив підтримати такий просвітницький захід та нашу молодь.

Поділитись

Коментарі

Вгору