Щоб ліквідувати ожележицю, на дороги Черкащини висипали 100 тонн суміші

24 січня 2017, 15:00

сніг

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила ввечері 23 січня та вночі 24 січня проходила у більшості районів Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Загалом, за добу було використали майже 100 тонн протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Впродовж доби до обробки асфальтового покриття на автодорогах області залучалося 9 піскорозкидувачів, 1 автогрейдер та 7 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь понад 30 автодорожників. Вранці 24 січня у черговому режимі роботи перебували 72 одиниці техніки та 103 працівники ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 24 січня, роботи з ліквідації ожеледиці продовжуються.

Станом на ранок 24 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору