У Черкасах шукають директора міського зоопарку

29 серпня 2016, 15:57

information_items_5332

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Черкаського міського зологічного парку.

1390901376_van-ide-z-polityky

Посаду керівника Черкаського зоопарку з 2007 року обіймав Євген Ван.

- З 24 серпня я звільнений з посади директора Черкаського міського зоопарку і на даний момент виконую його обов'язки.Звільнення відбулось у зв'язку із закінченням терміну контракту і, відповідно до законодавства, тепер, щоб повторно очолити зоопарк, я зобов'язаний взяти участь у конкурсі. Участь в конкурсі я буду брати обов'язково, наразі триває збір пакету документів, а результати конкурсу буде оголошено приблизно у жовтні, - розповів у коментарі "Про все" в.о. директора Черкаського міського зоопарку Євген Ван.

Директором Черкаського міського зоологічного парку може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідно посадові обов’язки.

Дата початку прийому документів - 29.08.2016 року. Прийом документів здійснюється протягом місяця та закінчується 27.09.2016 року.

Дата початку формування персонального складу конкурсної комісії - 05.09.2016 року.

Останній термін надання заявок від трудового колективу та громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування 26.09.2016 року. Подача заявок здійснюється на поштову (м.Черкаси, вул., Гоголя, 251, каб.214) та електронну адреси [email protected] з позначкою «пропозиція до персонального складу конкурсної комісії».

Дата он-лайн жеребкування претендентів на участь у роботі конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування 27.09.2016 року (орієнтовно). Місце проведення жеребкування - каб.206 (приміщення виконавчого комітету Черкаської міської ради, вул. Байди Вишневецького, 36).

Оприлюднення поданих кандидатами документів на офіційному сайті до 30.09.2016 року.

Подання пропозицій та зауважень щодо кандидатур на електронну пошту [email protected]і.uа до 07.10.2016 року.

Дата першого засідання конкурсної комісії - 07.10.2016 року.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

-         заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»;

-         автобіографія, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність;

-         посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-         копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

-      два рекомендаційні листи довільної форми;

-         мотиваційний лист довільної форми.

Не можуть подавати для зайняття посади директора Черкаської міської централізованої системи особи, які:

-         за рішенням суду визнані недієздатними або її дієздатність обмежена;

-         має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-         є близькою особою або членом сім'ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладів культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (далі - орган управління).

Зазначені документи надсилаються на поштову (м.Черкаси, вул. Гоголя, 251, каб.211) та електронну адреси (sес[email protected]і.uа) органу управління у встановлений строк.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти повідомляються за вказаними контактними номерами телефону та на адресу електронної пошти.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Поділитись

Коментарі

Вгору