У Черкасах розпочався суд над співробітниками Патрульної поліції

18 квітня 2017, 11:10

Фото "Про все".

У Придніпровському суді Черкас розпочався розгляд справи за позовом прокуратури до Патрульної поліції Черкас.

До прокуратури звернувся громадянин, який звинувачує патрульних у тому, що вони його побили та відібрали мобільний телефон. Прокуратура клопоче про взяття поліцейських під варту терміном на 2 місяці. Таку міру запобіжного заходу вимагають застосувати до 4 патрульних.

Натомість адвокат поліцейських Валерій Рибалка переконував суд, що таке клопотання прокуратури задовольняти не варто. За його словами, для цього недостатньо доказів. Справу по кожному поліцейському розглядають різні судді.

Наразі один з суддів пішов до нарадчої кімнати приймати рішення  по справі поліцейського Ростислава Данільченка. Тим часом розпочалося слухання по іншому поліцейському - Віктору Дашковському.

Водночас колектив та керівництво поліції готові взяти патрульних на особисту поруку. Зокрема, таке клопотання вже озвучили щодо Ростислава Данільченка. Підписи під клопотанням поставило 163 поліцейських.

На сьогоднішнє судове засідання приїхав також  екс-керівник черкаських патрульних Вадим Лісничук. А от заявник на засідання не з'явився.

Нагадаємо, прес-служба поліції оприлюднила відео, де добре видно ситуацію, яку сьогодні розглядають в суді. 

Поділитись

Коментарі

МММ :

(Нагадаємо, прес-служба поліції оприлюднила відео, де добре видно ситуацію, яку сьогодні розглядають в суді.)
– Ні, в суді розглядають не ту ситуацію, яка знята на відео (дрібне хуліганство нетверезого громадянина). В суді розглядають якраз ту ситуацію, відео якої прес-служба поліції чомусь не оприлюднювала…

Вгору