У Черкасах пропонують “злити” СУБи

17 листопада 2017, 13:29

У Черкасах замість трьох служб утримання будинків можуть створити нове комунальне підприємство – “Міська служба утримання будинків”. Проект рішення уже оприлюднено на сайті Черкаської міськради, пише Інфоміст.

Так, депутатам пропонують шляхом реорганізації припинити діяльність Соснівської, Придніпровської СУБів, а також СУБ “Митниця”. Крім того, для припинення роботи КП створять спеціальну комісію.

У проекті рішення зазначається, що міська рада не має достатнього контролю над підприємствами, попри те, що фінансує їх.

Комунальні підприємства служб утримання будинків продовжують отримувати фінансову підтримку із міського бюджету на обслуговування житлового фонду, при цьому не надаючи можливості засновнику контролювати свою діяльність. Підтвердженням такого факту є неодноразова позиція керівника КП “Придніпровська служба утримання будинків”  на запит секретаря міської ради та протокольне доручення профільної комісії щодо надання інформації про фінансовий стан підприємства, укладені договори та угоди, що стосуються діяльності підприємства та інформацію щодо посадових окладів та складових заробітної плати керівництва підприємства та його працівників”, – зазначається у проекті.

“Такий стан справ свідчить про те, що засновник, фінансуючи житлово-комунальну галузь, не має можливості контролювати використання бюджетних коштів та перевіряти якість наданих послуг та обґрунтованість тарифів на житлово-комунальні послуги, що надаються службами утримання будинків”, – йдеться у документі.

Проект рішення уже отримав зауваження від юристів і департаменту ЖКК.

 

Коментарі

Вгору